Dom dwupokoleniowy domowe klimaty

Dom dwupokoleniowy domowe klimaty
1 vote, 6.00 avg. rating (69% score)

Domowe klimaty

Co buduje domowe klimaty w mieszkaniu? Odpowiedzi jest co najmniej kilka. Kominek jest świetnym przykładem, wystarczy go odpalić w mroźny wieczór, od razu czujemy się lepiej, jest nam przytulnie. To właśnie buduje ów klimat. Piękny i gęsty dywan spełnia podobną funkcję. Można się na nim położyć i na przykład grzać się przy wspomnianym kominku. Dywan taki musi być przytulny i gęsty.

Klimat domowego ogniska tworzą także małe dodatki. Ramka ze zdjęciem ukochanej ustawiona na gzymsie, oprawiony cytat zawieszony na ścianie, a może jakaś wspaniała pamiątka przywieziona z ostatniej podróży.

Czy to wszystko jest ważne i czy trzeba o to dbać? Jednemu to obojętne, zaś drugi nie będzie mógł się bez tego obejść. Jeśli jesteś tym drugim, źle będziesz się czuł w prostych i industrialnych wnętrzach. Potrzebujesz ciepła i klimatu. Zadbaj wtedy o różne elementy, które taki klimat przywołają, w innym wypadku będziesz źle czuć się w swoim własnym mieszkaniu, a przecież nie w tym rzecz. We własnym domu mamy się czuć dobrze oraz bezpiecznie.

Inne, podobne artykuły tematyczne o budownictwie:

About the author