Mandala domowe klimaty

Mandala domowe klimaty
1 vote, 10.00 avg. rating (89% score)

Poczuj ciepły klimat wnętrza

Nowoczesność współczesnej architektury i aranżacji wnętrz często kładzie nacisk na barwy takie jak popiel, biel czy grafit. Materiałami wykończeniowymi są beton strukturalny, kamień lub marmur.
Warto spróbować przełamać chłodny ton tych kolorów i struktur, wprowadzając we wnętrze drewno lub ciepły odcień cegły. Dobrą robotę często robią również powracające w modę dywany lub też niezastąpione kwiaty, które ożywią wnętrze. Jeśli w wykończeniu nastawiono się na chłodne barwy, w jego aranżacji warto zastosować kolory i ozdobniki będące świetnym dopełnieniem dekoracji – tace, wazony, doniczki, poduszki.
Takie drobne elementy sprawią że domowe klimaty staną się o wiele cieplejsze niż te z dalekiej Skandynawii, bo tak nazywa się ten styl, który dziś bryluje w wielu kolorowych magazynach wnętrzarskich.
Styl jak najbardziej bardzo estetyczny i uniwersalny w doborze mebli i akcesoriów. Warto jednak czasem wprowadzić odrobinę ciepła w nasze wnętrza aby przypominały zamieszkałe gniazdko niż emanowały chłodem pustych, smutnych ścian.

Inne, podobne artykuły tematyczne o budownictwie:

About the author