Papa termozgrzewalna

Papa termozgrzewalna
1 vote, 5.00 avg. rating (64% score)

papa-termozgrzewalna-5Papa używana do pokrycia dachu to materiał powszechnie używany aż do lat siedemdziesiątych. Potem był stopniowo zastępowany przez nowsze generacje pokryć takie jak dachówki czy profilowane blachy. Jest jednak wciąż używana jako spodnia warstwa izolacyjna przed położeniem właściwego pokrycia dachu.

Obecnie najczęściej wykorzystywana jest w tym celu papa termozgrzewalna, która posiada szereg zalet sprawiających, że będzie w użyciu jeszcze długie lata. Ma o wiele lepsze właściwości izolacyjne, można nią skutecznie zabezpieczyć powierzchnię dachu jednolicie szczelną powłoką bez żadnych spoin. Zwiększa to trwałość takiej izolacji dzięki czemu będzie spełniać swoją rolę nawet przez 30 lat.
Wiele profesjonalnych firm dekarskich docenia wyjątkową jakość materiału jakim jest papa termozgrzewalna i wyjątkową łatwość jej położenia przy wykorzystaniu metody zgrzewania na dowolnym dachu, w szczególności tych o bardzo małym kącie nachylenia, gdzie jest utrudnione odprowadzanie wody z ich powierzchni.

Inne, podobne artykuły tematyczne o budownictwie:

About the author