Rząd na pomoc deweloperom

Rząd na pomoc deweloperom
1 vote, 8.00 avg. rating (79% score)

deweloper (4)Mając na uwadze dobro polskiego budownictwa i jego rozwój w najbliższych latach rząd polski przygotował plan naprawczy, który ma sprawić, że ta gałąź gospodarki notować będzie wzrost przychodów.
Rząd chce wpompować w budownictwo około 500 mln złotych, które pochodzić mają z Brukseli, z tzw ‚unijnych środków rezerwy’. Rząd planuje wprowadzenie kilku ulg podatkowych, które mają sprawić, że budowanie nowych nieruchomości znowu stanie się opłacalne. Dzięki temu ich ceny miałyby spaść.
To krok, na którym każdy ma szansę zyskać- zarówno przeciętni Polacy, ponieważ dzięki redukcji cen, większą część z nich będzie stać na własne M, jak i deweloperzy, którzy z pewnością zyskają większą ilość zleceń.
Wspomniane ulgi mają wejść w życiu wraz z Nowym Rokiem. Skorzystać z nich będzie mógł każdy, warunkiem koniecznym jest jedynie wypełnienie odpowiedniego wniosku oraz sporządzenie biznes planu i złożenie ich  na ręce odpowiedzialnych za to komisji. Te mają powstać we wszystkich dużych miastach na terenie całej Polski.

Inne, podobne artykuły tematyczne o budownictwie:

About the author